UMPA MİMARİ TASARIM - GENEL MÜDÜRLÜK

Bireysel veya Kurumsal Müşterilerimizin Gayrimenkullerine ilişkin İç Dekorasyon, Modern Mimari Tasarım uygulamaları, Restorasyon vb. gibi tüm ihtiyaçları Profesyonel Mimar ve Tasarımcı kadrosu ile, Modern İnşaat Tekniklerine uygun olarak, ‘’PAMUKÇU GRUP’’ markamız UMPA Mimari Tasarım tarafından projelendirilerek uygulanmaktadır. Uygulama süresince tüm aşamalar UMPA Mimari Tasarım tarafından sürekli denetlenerek tasarım ve müşteri taleplerine uygunluğu titizlikle takip edilmektedir.

 

Hizmet Alanlarımız

UMPA Mimari Tasarım; Daire, Örnek Daire, Büro, Kafeterya, Restoran, Showroom, Satış Ofisi, Alışveriş Merkezi, Fabrika, Otel, Sosyal Tesis ve Yönetim Binaları dahil olmak üzere Tasarım ve Dekorasyon ihtiyacının olduğu her yaşam alanında İç Mimari projeleri tasarlayarak uygulamaktadır. Tasarım ve uygulamada kullanılacak malzemeler, müşterilerin beğeni ve taleplerine göre seçilip üretilir ve kusursuz işçilik ile montajı gerçekleştirilir.

Ofis Mobilyaları, Oturma grupları, Masa, Koltuk, Yemek odası, Yatak odası, Genç odası mobilyaları, Mutfak ve Banyo Ünitelerinin Tasarımı, Üretimi ve Montajı UMPA Mimari Tasarım garantisi altında müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Lütfen Kısaca Açıklayın

GENEL MÜDÜRLÜK Genel Müdürlük - Umpa Mimari Tasarım UMPA MİMARİ TASARIM UMPA Mimari Tasarım'dan özelleştirilmiş iç mimari ve dekorasyon çözümleri. Detaylar için web sitemizi ziyaret edin.