HAKKIMIZDA

Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde 50 seneyi aşkın Ticari Tecrübeye sahip PAMUKÇU GRUP iştiraki olan Aile bireylerine ait “PAMUKÇUOĞLU iNŞAAT” ve “PAMUK YAPI” firmalarımız Mersin, İzmir ve İstanbul illerinde “Butik İnşaat Projeleri” üreterek Profesyonel Ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

 

PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş. iştiraki olan aile bireylerine ait ‘’PAMUKÇUOĞULLARI ve PAMUK YAPI’’ şirketlerimiz, son kullanıcı tarafından konfora yönelik talep edilebilecek tüm ayrıcalıkları dikkate alarak uluslararası kalite standartlarında, son teknolojilere uygun konut projeleri üretmektedir.

 

SEEWORLD YAPI SAN.TIC.AŞ. "PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI" İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Ayrıca ülke genelinde inşaat projelerinin portföy yönetimi alanında, satış vadi sözleşmesiyle veya proje tamamlandıktan sonra 2.El Konut Satış ve Pazarlama Faaliyetlerini, kurumsal ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

 

‘’SEEWORLD Türkiye’’ markamız, inşaat projelerinin Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin kurumsal olarak yürütülmesi amacıyla ülke genelinde yatırımcılara ‘’Franchise’’ olarak verilmesi yoluyla profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamaktadır.

 

PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş. markamız ‘’UMPA Mimari Tasarım‘’ alanında uzman kadrosu ile müşterilerimize, teknolojiden en üst düzeyde faydalanarak kusursuz işçilikle, modern ve ayrıcalıklı İç Mimari Tasarım ve Dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

 

SEEWORLD Türkiye satış sonrası hizmetler departmanımız Gayrimenkul alım ve satım işlemlerini kurumsal bir şekilde tamamlayarak müşterimizin tapu satış sürecinde her türlü konforunu sağlamaktadır. Ayrıca alanında uzman ve profesyonel yatırım uzmanlarımız müşteri odaklı Gayrimenkul Yatırım Planlama Faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Anlaşmalı banka şubelerimiz aracılığıyla uygun kredi faiz oranları ve esnek ödeme plan analizleri yapılarak müşteri odaklı “Mortgage Kredi Danışmanlığı’’ hizmetleri sunulmaktadır.

 

Proje ve Yatırım Fizibiliteleri, Keşif ve Teklif Çalışmaları, Etüt Hedef Kitle Analizi, Kullanım Analizi, Fiyat Stratejisi, Proje Geliştirme, Zaman Kar Paritesi alanlarında Seeworld Türkiye markası adı altında hizmet verilmektedir.

 

SEEWORLD Türkiye ayrıca Kentsel Dönüşüm, Yatırım ve Uzlaşma Yönetimi, Bireysel Tekil Bina Yenileme Danışmanlık ve Uygulama , Çoklu Mülk / Site Yenileme, Site Yönetimi ve Uygulamaları alanlarında uzman ekibiyle kurumsal hizmet vermektedir.

 

PAMEDIA PRODUCTION Markamız; Sinema Filmi, Televizyon Programları, Tiyatro Oyunu, Reklam ve Müzik Albümü  yapım aşamalarını yönetmektedir. Ayrıca Üretim sonrası pazarlama, dağıtım ve yayın süreçlerini koordine etmek amacıyla  PAMEDIA PRODUCTION Markamız faaliyet göstermeye başlamıştır.

HAKKIMIZDA Hakkımızda - Umpa Mimari Tasarım UMPA MİMARİ TASARIM Umpa Mimari Tasarım, Türkiye'de modern ve özgün mimarlık projeleri sunar. Umpa Mimari Tasarım hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret ediniz.