Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı, Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olarak, tam 43 yıldır doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katan ticari gayrimenkul projeleri geliştirmektedir.

Sinpaş Yapı, Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olarak, tam 43 yıldır doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katan ticari gayrimenkul projeleri geliştirmektedir.

1974 yılında Ankara’da kurulan, 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü’nü Ankara’dan İstanbul’a taşıyan Sinpaş, bugüne kadar yaklaşık 80 binin üzerindeki kişiyi konut sahibi yapmıştır.

Sinpaş Yapı, son 10 yılda, yıllık ortalama % 30 aralığında büyüme sağlayarak sektör ortalamasının çok üzerine çıkmış, sürdürülebilir büyüme felsefesiyle istikrarlı bir büyüme grafiği çizmiştir.

Sinpaş Yapı, geliştirdiği tüm projelerinde, çocuklarımıza güzel yarınlar bırakmak amacıyla, çevreyle barışık, mavi ve yeşille iç içe doğal yaşam alanları sunar.

Sinpaş Yapı’nın geliştirdiği projelerin her birinde mavinin ve yeşilin farklı tonları öne çıkarken, her proje konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal olanaklarıyla ayrı bir biçimde yorumlanmıştır. Her proje kendine özgü konseptle ve konum itibariyle bulunduğu bölgeye uygun olarak geliştirilmektedir.

Sinpaş Yapı’nın geliştirdiği tüm projeler hızla değer kazanır. Sinpaş Yapı sadece kendi projelerine değil, bulunduğu çevreye de değer katar. Proje geliştirdiği lokasyonlarda öncülüğü üstlenirken, bölgenin gelişiminin ve değerinin artmasına da katkı sağlar.

Sinpaş Yapı’nın bugüne kadar geliştirdiği Koru Konutları, Boğaziçi Malikaneleri, Serakent, Pasha Yalı, Sealybria, Marenegro, İstanbul Palace, Aqua City, Aqua Manors, Central Life, Boğaztepe, Kelebekia Premium, Kelebekia, Flatofis, Deposite AVM, İş Modern Ticaret ve Lojistik Merkezi gibi pek çok projesi, konut alıcılarının, iş dünyasının ve yatırımcıların büyük ilgisini çekmiş, satışları veya kiralamaları kısa sürede tamamlanmıştır.

Umpa mimari tasarım olarak konusunda uzman iç mimarlarımız ile ile Sinpaş projelerinin iç dekorasyon, mimari tasarım, restorasyon, dekorasyon çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Özellikle İstanbul Sancaktepe, İstanbul Sancaktepe Samandıra, İstanbul Sancaktepe Yenidoğan, İstanbul Sancaktepe Sarıgazi, İstanbul Çekmeköy, İstanbul Ümraniye bölgelerinde yer alan Sinpaş Aqua City 2010, Sinpaş Lagün, Sinpaş Ege Boyu, Sinpaş Aydos Country, Sinpaş Kelebekia projelerinde bir çok evin iç dekorasyonunu ve mimari tasarımını gerçekleştirdik. 

UMPA MİMARİ TASARIM Sinpaş Yapı UMPA MİMARİ TASARIM,Sinpaş,Yapı,Türkiye’nin,en,köklü,inşaat,ve,gayrimenkul,kuruluşlarından,biri,olarak,tam,43,yıldır,doğayla,ve,çevreyle,barışık,bulunduğu,bölgeye,değer,katan,nitelikli,yaşam,alanları,ve,iş,dünyasına,artı,değer,katan,ticari,gayrimenkul,projeleri,geliştirmektedir.,Sinpaş,Yapı,Türkiye’nin,en,köklü,inşaat,ve,gayrimenkul,kuruluşlarından,biri,olarak,tam,43,yıldır,doğayla,ve,çevreyle,barışık,bulunduğu,bölgeye,değer,katan,nitelikli,yaşam,alanları,ve,iş,dünyasına,artı,değer,katan,ticari,gayrimenkul,projeleri,g UMPA MİMARİ TASARIM Sinpaş Yapı, Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olarak, tam 43 yıldır doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katan ticari gayrimenkul projeleri geliştirmektedir. Sinpaş Yapı Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olarak tam 43 yıldır doğayla ve çevreyle barışık bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katan ticari gayrimenkul projeleri g