Sinpaş Lagün

Lagün Denizden dar bir kordonla ayrılmış sığ göllere denir. Nehirlerin taşıdıkları kum ve molozlarla körfez ağzını kapamaları, yahut denizin taşıdığı çeşitli maddelerle körfez önüne kendiliğinden bir set çekmesiyle oluşur.

Lagün Denizden dar bir kordonla ayrılmış sığ göllere denir. Nehirlerin taşıdıkları kum ve molozlarla körfez ağzını kapamaları, yahut denizin taşıdığı çeşitli maddelerle körfez önüne kendiliğinden bir set çekmesiyle oluşur.

 

İşte Sinpaş Lagün projesinde Lagünlerden esinlenilerek inşa edildi. Suyun biçimlendirdiği İstanbul’da, küçük ırmaklarla birbirine bağlanan lagünlerin etrafında bir masal dünyası…Göller, köprüler, adalar, iskeleler, rengârenk göl çiçekleri…Göl kenarında yapacağınız yürüyüşler, havuzunuzda keyifle yüzmek, verandanızda ya da terasınızda sessizliğin tadını çıkararak kitabınıza dalmak ya da keyifle kahvenizi yudumlamak…Sizi şehrin stresinden arındıracak tüm bu ayrıcalıklı anlar, Lagün’ün lüks yaşam konseptinde! Türkiye’nin ilk biyolojik göletine sahip olan Lagün, 2010 Firestone Pondgard yarışmasında “Dünyanın En İyi Biyolojik Göleti” ödülünü almaya hak kazandı.

Ailenizle birlikte hayatınızın her anında masalsı bir dünyada yaşamak istiyorsanız burası doğru adres.Günün stresini kolayca atmak, işinizden evinize döndüğünüzde bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız sizi Sinpaş Lagün’e davet ediyoruz.

Umpa mimari tasarım olarak konusunda uzman iç mimarlarımız ile ile Sinpaş projelerinin iç dekorasyon, mimari tasarım, restorasyon, dekorasyon çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Özellikle İstanbul Sancaktepe, İstanbul Sancaktepe Samandıra, İstanbul Sancaktepe Yenidoğan, İstanbul Sancaktepe Sarıgazi, İstanbul Çekmeköy, İstanbul Ümraniye bölgelerinde yer alan Sinpaş Aqua City 2010, Sinpaş Lagün, Sinpaş Ege Boyu, Sinpaş Aydos Country, Sinpaş Kelebekia projelerinde bir çok evin iç dekorasyonunu ve mimari tasarımını gerçekleştirdik. 

UMPA MİMARİ TASARIM Sinpaş Lagün UMPA MİMARİ TASARIM,Lagün,Denizden,dar,bir,kordonla,ayrılmış,sığ,göllere,denir.,Nehirlerin,taşıdıkları,kum,ve,molozlarla,körfez,ağzını,kapamaları,yahut,denizin,taşıdığı,çeşitli,maddelerle,körfez,önüne,kendiliğinden,bir,set,çekmesiyle,oluşur.,Lagün,Denizden,dar,bir,kordonla,ayrılmış,sığ,göllere,denir,Nehirlerin,taşıdıkları,kum,ve,molozlarla,körfez,ağzını,kapamaları,yahut,denizin,taşıdığı,çeşitli,maddelerle,körfez,önüne,kendiliğinden,bir,set,çekmesiyle,oluşur,İşte,Sinpaş, UMPA MİMARİ TASARIM Lagün Denizden dar bir kordonla ayrılmış sığ göllere denir. Nehirlerin taşıdıkları kum ve molozlarla körfez ağzını kapamaları, yahut denizin taşıdığı çeşitli maddelerle körfez önüne kendiliğinden bir set çekmesiyle oluşur. Lagün Denizden dar bir kordonla ayrılmış sığ göllere denir Nehirlerin taşıdıkları kum ve molozlarla körfez ağzını kapamaları yahut denizin taşıdığı çeşitli maddelerle körfez önüne kendiliğinden bir set çekmesiyle oluşur İşte Sinpaş