2018 Mimari trendleri

Görünen o ki 2018 yılında 2017’de görmeyi sevdiğimiz pastel tonları, minimal tasarımları ve İskandinav esintisini hissetmeye devam ederken 2018 yılında formlarda, malzemelerde ve dokularda daha cesur değişikler de gözlemleyeceğiz.

Görünen o ki 2018 yılında  2017’de görmeyi sevdiğimiz pastel tonları, minimal tasarımları ve İskandinav esintisini hissetmeye devam ederken 2018 yılında formlarda, malzemelerde ve dokularda daha cesur değişikler de gözlemleyeceğiz.

Mobilyalarda ahşap, mermer, lake ve boyalı cam gibi malzemelerin bir arada kullanıldığı mobilyaları 2018’de daha sık göreceğiz. İç mekanlarda farklı malzeme seçenekleri uyum içerisinde kullanılırken, diğer yandan aynı renkte farklı malzemelerin bir arada kullanımı da devam edecek.

Gri ve antrasit tonları 2018 yılında da kullanılacak. Antrasit ve siyahlar daha yumuşak ve organik formlarla kullanılacak. Parke ve ahşap yüzeylerde antrasit ve mat cilalar, duvarlarda mat ve hafif tekstürlü boyalar, mekanlar küçük bile olsa parlak yüzeylere göre daha az iddialı oldukları için diğer malzemelerle daha kolay bir araya gelebilecekler.

Bu trendin püf noktası, dekorasyonda gold/bronz/nikel metalleri, açık bej tekstiller ve açık renk meşe malzemelerle bir araya getirerek dengeyi kurabilmek. Sıcak ışıklı aydınlatma kullanarak da sempatik ve dinlendirici mekanlar oluşturmak mümkün. Eğer koyu ton sevmiyorsanız sıcak bej ve beyazın buluşması teması da bir alternatif.

UMPA MİMARİ TASARIM 2018 Mimari trendleri UMPA MİMARİ TASARIM,Görünen,o,ki,2018,yılında,2017’de,görmeyi,sevdiğimiz,pastel,tonları,minimal,tasarımları,ve,İskandinav,esintisini,hissetmeye,devam,ederken,2018,yılında,formlarda,malzemelerde,ve,dokularda,daha,cesur,değişikler,de,gözlemleyeceğiz.,Görünen,o,ki,2018,yılında,2017’de,görmeyi,sevdiğimiz,pastel,tonları,minimal,tasarımları,ve,İskandinav,esintisini,hissetmeye,devam,ederken,2018,yılında,formlarda,malzemelerde,ve,dokularda,daha,cesur,değişikler,de,gözlemleyeceğiz,Mobilyalarda,ahşap,mermer,lake,ve UMPA MİMARİ TASARIM Görünen o ki 2018 yılında 2017’de görmeyi sevdiğimiz pastel tonları, minimal tasarımları ve İskandinav esintisini hissetmeye devam ederken 2018 yılında formlarda, malzemelerde ve dokularda daha cesur değişikler de gözlemleyeceğiz. Görünen o ki 2018 yılında 2017’de görmeyi sevdiğimiz pastel tonları minimal tasarımları ve İskandinav esintisini hissetmeye devam ederken 2018 yılında formlarda malzemelerde ve dokularda daha cesur değişikler de gözlemleyeceğiz Mobilyalarda ahşap mermer lake ve