Dekorasyonda iddialı mı yoksa sade seçenekleri mi tercih ediyorsunuz?

2018’in trend renkleri dediğimizde yoğun ve baskın renklerden bahsediyoruz. Sade tasarımları tercih ediyorsanız biraz cesaret isteyebilir bu renkleri kullanmak. Hangi renklerden bahsediyoruz?

2018’in trend renkleri dediğimizde yoğun ve baskın renklerden bahsediyoruz. Sade tasarımları tercih ediyorsanız biraz cesaret isteyebilir bu renkleri kullanmak. Hangi renklerden bahsediyoruz?

Çoğunlukla fonda kalan siyah, füme ve antrasit; petrol mavisi ve yeşili, hardal sarısı, turuncu-tarçın tonları, önde pembeler ve mavi bazlı mor tonları bu renkleri ifade ediyor.

Renkler böyle olunca kullanılacak dokular da önemli tabii. Yoğun renklerin vurgulanması için doku olarak pirinç, mermer, duvarda modern lambri uygulamaları; döşemede kapitonelerle kendini gösteren kadife, şönil gibi dokular, jakarlı ve efektli kumaşlar; ipek kırlent ve şallar; konsol, kitaplık, masa gibi mobilyalarda siyah ya da gold metal ayaklar… Renklerin ortamdaki enerjisini yaymak için cam tablalar ve aynalar kullanılabilir.

UMPA MİMARİ TASARIM Dekorasyonda iddialı mı yoksa sade seçenekleri mi tercih ediyorsunuz? UMPA MİMARİ TASARIM,2018’in,trend,renkleri,dediğimizde,yoğun,ve,baskın,renklerden,bahsediyoruz.,Sade,tasarımları,tercih,ediyorsanız,biraz,cesaret,isteyebilir,bu,renkleri,kullanmak.,Hangi,renklerden,bahsediyoruz?,2018’in,trend,renkleri,dediğimizde,yoğun,ve,baskın,renklerden,bahsediyoruz,Sade,tasarımları,tercih,ediyorsanız,biraz,cesaret,isteyebilir,bu,renkleri,kullanmak,Hangi,renklerden,bahsediyoruz,Çoğunlukla,fonda,kalan,siyah,füme,ve,antrasit;,petrol,mavisi,ve,yeşili,hardal,sarıs UMPA MİMARİ TASARIM 2018’in trend renkleri dediğimizde yoğun ve baskın renklerden bahsediyoruz. Sade tasarımları tercih ediyorsanız biraz cesaret isteyebilir bu renkleri kullanmak. Hangi renklerden bahsediyoruz? 2018’in trend renkleri dediğimizde yoğun ve baskın renklerden bahsediyoruz Sade tasarımları tercih ediyorsanız biraz cesaret isteyebilir bu renkleri kullanmak Hangi renklerden bahsediyoruz Çoğunlukla fonda kalan siyah füme ve antrasit; petrol mavisi ve yeşili hardal sarıs